Kursy 2022

Szanowni Państwo!

Ponad dwadzieścia pięć lat mojej praktyki zawodowej, to wiele tysięcy skonsultowanych i wyleczonych przypadków, sukcesy i niepowodzenia, ale nade wszystko olbrzymi bagaż doświadczeń, będący wynikiem stosowania zarówno sprawdzonych technik jak i najnowszych technologii. Prowadzona przeze mnie prywatna przychodnia ORTO, uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, jako pierwszy specjalistyczny gabinet ortodoncji w kraju, a kilka lat później mój gabinet został laureatem programu Rzetelni w Ochronie Zdrowia.

Od dwudziestu lat swoją aktywność zawodową dzielę pomiędzy leczenie pacjentów i edukację ortodontyczną. Każdego roku mam zaszczyt i przyjemność prowadzić w kraju i za granicą liczne wykłady oraz szkolenia doskonalące, dla lekarzy chcących zgłębić tajniki ortodoncji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tematyką szkoleń przygotowanych na najbliższy rok, a wszystkich zainteresowanych zapraszam  do udziału w kursach!

– Mariusz Wilk

SZKOLENIA ORTODONTYCZNE W 2022 ROKU

Dokonanie opłaty rezerwacyjnej i zgłoszenie na  kurs organizowany przez STUDIORUM, oznacza akceptację regulaminu przez uczestnika.