Cefalometria, Analiza modeli ortodontycznych

WYKŁADOWCY: dr Joanna Jabłońska Zrobek, dr Mariusz Wilk
TERMIN: 5-6.04.2024 – zapisy do 04,04.2024
MIEJSCE: Hotel Kolumna Park w Kolumnie k. Łasku
ORGANIZATOR: STUDIORUM (ortokursy@gmail.com)

Cena regularna 3900zł

Zamów w pakiecie 2 lub więcej kursów Studiorum w obniżonej cenie 3750zł /kurs.

ZAPIS NA SZKOLENIA W TRZECH KROKACH

KROK 1 / opłata rezerwacyjna
Po wybraniu szkolenia i zapoznaniu się z regulaminem, dokonaj opłaty rezerwacyjnej na podany w informacji numer konta. W tytule opłaty koniecznie podaj imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę kursu.

KROK 2 / mailowe zgłoszenie na wybrany kurs
Niezwłocznie po dokonaniu opłaty rezerwacyjnej, na adres ortokursy@gmail.com wyślij zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem uczestnika, nazwą kursu i danymi do faktury. Podaj numer telefonu do ewentualnego kontaktu. Pamiętaj, że zgłoszenie na kurs stanowi akceptację regulaminu szkoleń. Otrzymasz mailowe potwierdzenie wciągnięcia na listę uczestników szkolenia.

KROK 3 / całkowita opłata za kurs

Najpóźniej 21 dni przed terminem kursu dokonaj reszty opłaty, podając w tytule imię i nazwisko oraz nazwę kursu. Otrzymasz mailowe potwierdzenie uczestnictwa w kursie.

Szkolenie, które oparte jest na prowadzonym od wielu lat kursie z cefalometrii, jednak poszerzonym o zasady i praktyczne ćwiczenia z analizowania modeli diagnostycznych. Prowadząc liczne kursy z dr Joanną Jabłońską – Zrobek, zwróciliśmy uwagę iż zaskakująco duża ilość uczestników ocenia modele „na oko”, nie stosując żadnych zasad i nie uzyskując tym samym, powtarzalności tej ważnej w leczeniu procedury. Niepokojący jest również, widoczny u wielu osób, brak właściwej umiejętności poddania ocenie modeli pacjentów z uzębieniem mieszanym.

Demonstrowane będą zarówno standardowe modele gipsowe, jak również wirtualne modele 3D, uzyskane w drodze skanowania łuków zębowych bądź modeli gipsowych.

Kurs odbędzie się w Hotelu Kolumna Park w Przygoniu, ul. Hotelowa 1.

Rozpoczęcie kursu w piątek o godzinie 12:00, a zakończenie w sobotę około godziny 17:00
W piątek i sobotę dla uczestników szkolenia przygotowany będzie lunch, a w czasie całego szkolenia catering kawowy.

Na hasło ORTO dla Uczestników kursu dostępne będą specjalne stawki noclegowe.

Szkolenie ma charakter praktyczny, dlatego ILOŚĆ UCZESTNIKÓW JEST OGRANICZONA! O uczestnictwie będzie decydować kolejność wpłat na podany poniżej rachunek.

Cena kursu to  złotych. Wstępną listę tworzymy na postawie zadatku (stanowiącego część ceny kursu) w wysokości 500  złotych, wpłaconego jednocześnie lub w ciągu pięciu dni od zgłoszenia, na konto w mBanku:

STUDIORUM S.C.
34 1140 2004 0000 3402 7604 0797
WAŻNE: w tytule wpłaty należy podać IMIĘ I NAZWISKO uczestnika z dopiskiem CEFALOMETRIA.

Po dokonaniu wpłaty KONIECZNIE należy przesłać na poniższy adres:
ortokursy@gmail.com mail z imieniem i nazwiskiem uczestnika, kontaktem telefonicznym, nazwą kursu na który dokonano przedpłaty i danymi do faktury za szkolenie. Mailowo będziemy potwierdzać wciągnięcie na listę uczestników kursu. Dokonanie opłaty rezerwacyjnej i mailowe wysłanie zgłoszenia jest potwierdzeniem akceptacji regulaminu szkolenia.

Ostateczny termin dopłaty pozostałej kwoty (3400zł), to 21 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Po tym terminie będzie możliwość zapisania się tylko z listy rezerwowej, jedynie w przypadku rezygnacji wcześniej zapisanej osoby. Ewentualna rezygnacja, ze zwrotem dopłaty, możliwa jest do 21 dni przed terminem kursu, później zwrot pieniędzy nie będzie możliwy. Wszystkim osobom, które nie dostaną się na szkolenie z uwagi na brak miejsc, zwracamy opłaty rezerwacyjne.

Wszystkie materiały do ćwiczeń przygotowuje organizator, uczestnicy muszą mieć ze sobą jedynie komputer osobisty PC (nie Mac!) z przekątną ekranu nie mniejszą niż 13“. Nie zapomnijcie o zasilaczach 🙂

Kolejną edycję tego kursu (dla nowej grupy) planujemy za rok.

Pozdrawiam i zapraszam, Mariusz Wilk.