Badanie pacjenta i planowanie leczenia ortodontycznego

WYKŁADOWCY: dr Joanna Jabłońska Zrobek, dr Mariusz Wilk
TERMIN: 15.11 – 17.11. 2018
MIEJSCE: ŁÓDŹ
ORGANIZATOR: STUDIORUM (ortokursy@gmail.com)

Nowe szkolenie, dotyczące planowania leczenia, jednak w porównaniu z prowadzonym przeze mnie od wielu lat kursem z planowania, poszerzone o zasady i praktyczne ćwiczenia z prawidłowego badania pacjenta w różnym okresie rozwojowym, wyciąganiu wniosków istotnych w procesie przygotowania strategii postępowania, dla konkretnych przypadków klinicznych. Szkolenie jest uzupełnieniem kursu z cefalometrii i analizowania modeli, dlatego autorzy rekomendują potraktowanie obu kursów, jako całości.

Kurs odbędzie się w Łodzi, w hotelu Holiday Inn (www.hilodz.com), ul. Piotrkowska 229/231, tel. +48 42 208 2000.

Rozpoczęcie kursu w czwartek (15.11), o godzinie 12.00, zakończenie w sobotę (17.11) około 14.00.
W czwartek i piątek dla uczestników szkolenia w restauracji hotelowej przygotowany będzie lunch, w czasie szkolenia catering kawowy dostępny przez cały czas, bezpośrednio w sali wykładowej.

Wszystkie materiały do ćwiczeń przygotowuje organizator.

Kierownictwo hotelu przygotowało specjalną ofertę cenową na pokoje hotelowe dla kursantów. Każdy uczestnik szkolenia indywidualnie rezerwuje noclegi w ramach dostępności pokoi (wskazana wcześniejsza rezerwacja)! Rezerwując pokój, należy zgłosić uczestnictwo w kursie ortodontycznym, wtedy otrzymają Państwo zniżkę na cenę noclegu. Przy hotelu znajduje się duży, wygodny parking.

Szkolenie ma charakter praktyczny, dlatego ILOŚĆ UCZESTNIKÓW jest OGRANICZONA. O uczestnictwie będzie decydować kolejność wpłat na podany poniżej rachunek.

Cena kursu to 2500 złotych. Wstępną listę tworzymy na podstawie przedpłaty w wysokości 250 złotych na konto w mBanku:

STUDIORUM S.C.
34 1140 2004 0000 3402 7604 0797
WAŻNE: w tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem „planowanie leczenia“.

Po dokonaniu wpłaty KONIECZNIE należy przesłać na poniższy adres:
ortokursy@gmail.com mail z imieniem i nazwiskiem uczestnika, kontaktem telefonicznym, nazwą kursu na który dokonano przedpłaty i danymi do faktury za szkolenie. Mailowo będziemy potwierdzać wciągnięcie na listę uczestników kursu.

Ostateczna wpłata całej kwoty powinna być dokonana najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Po tym terminie będzie możliwość zapisania się z listy rezerwowej, jedynie w przypadku rezygnacji wcześniej zapisanej osoby. Ewentualna rezygnacja, ze zwróceniem wpłaty, możliwa jest do 21 dni przed terminem kursu, później zwrot pieniędzy nie będzie możliwy.

Informujemy, że w czasie kursu obowiązuje zakaz video rejestrowania! Jeśli nie akceptujesz tego warunku, prosimy nie zgłaszaj się na szkolenie.

Kolejną edycję tego kursu (dla nowej grupy) planujemy za rok.

Pozdrawiam i zapraszam, Mariusz Wilk.