Badanie pacjenta i planowanie leczenia ortodontycznego

WYKŁADOWCY: dr Joanna Jabłońska Zrobek, dr Mariusz Wilk
TERMIN: 20-21.09.2024 zapisy do 05.09.2024

GODZINY: piątek 12:00-19:30, sobota 9:00-17:00

MIEJSCE: Hotel Kolumna Park w Kolumnie k. Łasku
ORGANIZATOR: STUDIORUM (ortokursy@gmail.com), tel: 669 888 222

Cena regularna 3900 zł

Zamów w pakiecie 2 lub więcej kursów Studiorum w obniżonej cenie 3750zł /kurs.

ZAPIS NA SZKOLENIA W TRZECH KROKACH

KROK 1 / opłata rezerwacyjna
Po wybraniu szkolenia i zapoznaniu się z regulaminem, dokonaj opłaty rezerwacyjnej na podany w informacji numer konta. W tytule opłaty koniecznie podaj imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę kursu.

KROK 2 / mailowe zgłoszenie na wybrany kurs
Niezwłocznie po dokonaniu opłaty rezerwacyjnej, na adres ortokursy@gmail.com wyślij zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem uczestnika, nazwą kursu i danymi do faktury. Podaj numer telefonu do ewentualnego kontaktu. Pamiętaj, że zgłoszenie na kurs stanowi akceptację regulaminu szkoleń. Otrzymasz mailowe potwierdzenie wciągnięcia na listę uczestników szkolenia.

KROK 3 / całkowita opłata za kurs

Najpóźniej 21 dni przed terminem kursu dokonaj reszty opłaty, podając w tytule imię i nazwisko oraz nazwę kursu. Otrzymasz mailowe potwierdzenie uczestnictwa w kursie.

Szkolenie dotyczące planowania leczenia ortodontycznego, poszerzone o zasady i praktyczne ćwiczenia z prawidłowego badania pacjenta w różnym okresie rozwojowym, wyciąganiu wniosków istotnych w procesie przygotowania strategii postępowania, dla konkretnych przypadków klinicznych. Szkolenie jest uzupełnieniem kursu z cefalometrii i analizy modeli, dlatego autorzy rekomendują potraktowanie obu kursów, jako spójnej całości.

Kurs odbędzie się w Kolumnie koło Łodzi, w hotelu KOLUMNA PARK www.kolumnapark.pl tel +48 43 677 27 27

Rozpoczęcie kursu w piątek o godzinie 12:00, a zakończenie w sobotę około godziny 17:00
W piątek i sobotę dla uczestników szkolenia przygotowany będzie lunch, w czasie szkolenia catering kawowy dostępny przez cały czas, bezpośrednio w sali wykładowej.

Wszystkie materiały do ćwiczeń przygotowuje organizator.

Każdy uczestnik szkolenia indywidualnie rezerwuje noclegi w ramach dostępności pokoi (wskazana wcześniejsza rezerwacja)! Na hasło ORTO dla Uczestników kursu dostępne będą specjalne stawki noclegowe. Przy hotelu znajduje się duży, wygodny parking.

Szkolenie ma charakter praktyczny, dlatego LICZBA UCZESTNIKÓW jest OGRANICZONA. O uczestnictwie będzie decydować kolejność wpłat na podany poniżej rachunek.

Cena kursu to złotych. Wstępną listę tworzymy na podstawie zadatku (stanowiącego część ceny kursu) w wysokości 500 złotych, wpłaconego jednocześnie ze zgłoszeniem lub najpóźniej w ciągu pięciu dni,  na konto w mBanku:

STUDIORUM S.C.
34 1140 2004 0000 3402 7604 0797
WAŻNE: w tytule wpłaty należy podać IMIĘ I NAZWISKO uczestnika z dopiskiem PLAN LECZENIA.

Po dokonaniu wpłaty KONIECZNIE należy przesłać na poniższy adres:
ortokursy@gmail.com mail z imieniem i nazwiskiem uczestnika, kontaktem telefonicznym, nazwą kursu na który dokonano przedpłaty i danymi do faktury za szkolenie. Mailowo będziemy potwierdzać wciągnięcie na listę uczestników kursu. Dokonanie opłaty rezerwacyjnej i mailowe wysłanie zgłoszenia jest potwierdzeniem akceptacji regulaminu szkolenia.

Ostateczny termin dopłaty pozostałej kwoty (3400ZŁ), to 21 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Po tym terminie będzie możliwość zapisania się tylko z listy rezerwowej, jedynie w przypadku rezygnacji wcześniej zapisanej osoby. Ewentualna rezygnacja i zwrot dopłaty, możliwa jest do 21 dni przed terminem kursu, później zwrot pieniędzy nie będzie możliwy. Wszystkim osobom, które nie dostaną się na szkolenie z uwagi na brak miejsc, zwracamy opłaty rezerwacyjne.