NOWOŚĆ! Grubołukowe aparaty podniebienne montowane na pierścieniach i mikro implantach – kurs warsztatowy

WYKŁADOWCY:  dr Mariusz Wilk i dr n.med Michał Wilk
TERMIN: 11-12.10.2024 –zapisy do 30.09.2024
MIEJSCE: Hotel Kolumna Park
ORGANIZATOR: STUDIORUM, ortokursy@gmail.com

Cena regularna 3900zł

Zamów w pakiecie 2 lub więcej kursów Studiorum w obniżonej cenie 3 750zł /kurs.

ZAPIS NA SZKOLENIA W TRZECH KROKACH

KROK 1 / opłata rezerwacyjna
Po wybraniu szkolenia i zapoznaniu się z regulaminem, dokonaj opłaty rezerwacyjnej na podany w informacji numer konta. W tytule opłaty koniecznie podaj imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę kursu.

KROK 2 / mailowe zgłoszenie na wybrany kurs
Niezwłocznie po dokonaniu opłaty rezerwacyjnej, na adres ortokursy@gmail.com wyślij zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem uczestnika, nazwą kursu i danymi do faktury. Podaj numer telefonu do ewentualnego kontaktu. Pamiętaj, że zgłoszenie na kurs stanowi akceptację regulaminu szkoleń. Otrzymasz mailowe potwierdzenie wciągnięcia na listę uczestników szkolenia.

KROK 3 / całkowita opłata za kurs

Najpóźniej 21 dni przed terminem kursu dokonaj reszty opłaty, podając w tytule imię i nazwisko oraz nazwę kursu. Otrzymasz mailowe potwierdzenie uczestnictwa w kursie.

Praktyczny kurs traktujący o różnego rodzaju łukach podniebiennych i językowych. W czasie seminarium zostanie omówione działanie różnego rodzaju aparatów grubołukowych, stanowiących wielokrotnie doskonałe uzupełnienie standardowego aparatu stałego, ale też w wielu przypadkach samodzielny aparat ortodontyczny. Uczestnicy nauczą się samodzielnego przygotowania większości omawianych aparatów, dopasowania do indywidualnych warunków pacjenta gotowych prefabrykatów, jak również sposobów aktywacji omawianych aparatów.

Na zawartość kursu złożą się następujące typy aparatów grubołukowych: prosty przerzut podniebienny, łuk Goshgarian, Quad Helix, Bihelix, kotwiący łuk językowy, system Orthorama® oraz różnego rodzaju łuki nietypowe.

Wymagane narzędzia (wg katalogu Forestadent):

  • kleszcze trójpalczaste Aderera 501-0701
  • kleszcze Younga 501-0211
  • kleszcze do cięcia drutu twardego 501-0103
  • kleszcze Weingarta 501-0809
  • igłotrzymacz typu Mathieu 501-0705
  • kleszcze do łuków podniebiennych tzw. „krokodylki”. Rekomendowane Dentaurum 003-185-00
  • cienki pisak niezmywalny, plaster opatrunkowy, okulary ochronne

Kurs odbędzie się w miejscowości Kolumna koło Łasku, w Hotelu Kolumna Park.

Rozpoczęcie kursu w piątek  o godzinie 12:00, a zakończenie w sobotę . o godzinie 17:00. W czasie kursu dla uczestników szkolenia  przygotowany będzie lunch oraz catering kawowy dostępny przez cały czas, bezpośrednio w sali wykładowej.

Każdy uczestnik szkolenia indywidualnie rezerwuje noclegi w ramach dostępności pokoi (wskazana wcześniejsza rezerwacja). Przy hotelu znajduje się duży, wygodny parking.

Szkolenie ma charakter praktyczny, dlatego ILOŚĆ UCZESTNIKÓW JEST  ŚCIŚLE OGRANICZONA. O uczestnictwie będzie decydować kolejność wpłat na podany poniżej rachunek.

Cena kursu to  złotych. Wstępną listę tworzymy na podstawie zadatku (stanowiącego część ceny kursu) w wysokości 500 złotych, wpłaconego jednocześnie ze zgłoszeniem lub najpóźniej w ciągu pięciu dni, na konto w mBanku:

STUDIORUM S.C.
34 1140 2004 0000 3402 7604 0797
WAŻNE: w tytule wpłaty należy podać IMIĘ I NAZWISKO uczestnika z dopiskiem ŁUKI PODNIEBIENNE.

Po dokonaniu wpłaty KONIECZNIE należy przesłać na poniższy adres:
ortokursy@gmail.com mail z imieniem i nazwiskiem uczestnika, kontaktem telefonicznym, nazwą kursu na który dokonano przedpłaty i danymi do faktury za szkolenie. Mailowo będziemy potwierdzać wciągnięcie na listę uczestników kursu. Dokonanie opłaty rezerwacyjnej i mailowe wysłanie zgłoszenia jest potwierdzeniem akceptacji regulaminu szkolenia.

Ostateczny termin dopłaty pozostałej kwoty (3400zł), to 21 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Po tym terminie będzie możliwość zapisania się tylko z listy rezerwowej, jedynie w przypadku rezygnacji wcześniej zapisanej osoby. Ewentualna rezygnacja, ze zwrotem dopłaty, możliwa jest do 21 dni przed terminem kursu, później zwrot pieniędzy nie będzie możliwy. Wszystkim osobom, które nie dostaną się na szkolenie z uwagi na brak miejsc, zwracamy opłaty rezerwacyjne.