Łuki podniebienne i inne aparaty grubołukowe, kurs praktyczny

WYKŁADOWCA:  dr Mariusz Wilk
TERMIN: 2 -3 marca 2018
MIEJSCE: ŁÓDŹ
ORGANIZATOR: ACD Mariusz Wilk

Program:

Praktyczny kurs traktujący o różnego rodzaju łukach podniebiennych i językowych. W czasie seminarium zostanie omówione działanie różnego rodzaju aparatów grubołukowych, stanowiących wielokrotnie doskonałe uzupełnienie standardowego aparatu stałego, ale też w wielu przypadkach samodzielny aparat ortodontyczny. Uczestnicy nauczą się samodzielnego przygotowania większości omawianych aparatów, dopasowania do indywidualnych warunków pacjenta gotowych prefabrykatów, jak również sposobów aktywacji omawianych aparatów.

Na zawartość kursu złożą się następujące typy aparatów grubołukowych: prosty przerzut podniebienny, łuk Goshgarian, Quad Helix, Bihelix, kotwiący łuk językowy, system Orthorama® oraz różnego rodzaju łuki nietypowe. Kurs nie jest przeznaczony dla absolwentów kursu o łukach podniebiennych i kursu zakotwiczenia w leczeniu ortodontycznym.

Wymagane narzędzia (wg katalogu Forestadent):

  • kleszcze trójpalczaste Aderera 501-0701
  • kleszcze Younga 501-0211
  • kleszcze do cięcia drutu twardego 501-0103
  • kleszcze Weingarta 501-0809
  • igłotrzymacz typu Mathieu 501-0705
  • cienki pisak niezmywalny, plaster opatrunkowy, okulary ochronne
  • kleszcze do łuków podniebiennych tzw. „krokodylki”. Rekomendowane Dentaurum 003-185-00

Kurs odbędzie się w Łodzi, w hotelu Holiday Inn (www.hilodz.com)ul. Piotrkowska 229/231, tel. +48 42 208 2000.

Rozpoczęcie kursu w piątek (02.03), o godzinie 12.00, zakończenie w sobotę (03.03) około 17.00. W obu dniach kursu dla uczestników szkolenia w restauracji hotelowej przygotowany będzie lunch, catering kawowy dostępny przez cały czas, bezpośrednio w sali wykładowej.

Kierownictwo hotelu przygotowało specjalną ofertę cenową na pokoje hotelowe dla kursantów. Każdy uczestnik szkolenia indywidualnie rezerwuje noclegi w ramach dostępności pokoi (wskazana wcześniejsza rezerwacja)! Rezerwując pokój, należy zgłosić uczestnictwo w kursie ortodontycznym, wtedy otrzymają Państwo zniżkę na cenę noclegu. Przy hotelu znajduje się duży, wygodny parking.

Szkolenie ma charakter praktyczny, dlatego ILOŚĆ UCZESTNIKÓW JEST  ŚCIŚLE OGRANICZONA. O uczestnictwie będzie decydować kolejność wpłat na podany poniżej rachunek.

Cena kursu to 2000 złotych. Wstępną listę tworzymy na podstawie przedpłaty (uwaga, inny niż w przypadku pozostałych szkoleń numer konta!!!) w wysokości 250 złotych na konto w mBanku:

Akademickie Centrum Dydaktyki
50 1140 2017 0000 4002 1306 7009
WAŻNE: w tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem: łuki podniebienne.

Po dokonaniu wpłaty KONIECZNIE należy przesłać na poniższy adres:
ortokursy@gmail.com mail z imieniem i nazwiskiem uczestnika, kontaktem telefonicznym, nazwą kursu na który dokonano przedpłaty i danymi do faktury za szkolenie. Mailowo będziemy potwierdzać wciągnięcie na listę uczestników kursu.

Ostateczna wpłata całej kwoty powinna być dokonana najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Po tym terminie będzie możliwość zapisania się z listy rezerwowej, jedynie w przypadku rezygnacji wcześniej zapisanej osoby. Ewentualna rezygnacja, ze zwróceniem wpłaty, możliwa jest do 30 dni przed terminem kursu, później zwrot pieniędzy nie będzie możliwy.